5 اشتباه رایج هنگام خرید گاوصندوق

02166967214 شماره تماس
اشتباهاتی در هنگام خرید گاوصندوق

در این مقاله می خواهیم برای شما درباره 5 اشتباه و تصور غلط درباره ی گاوصندوق را برای شما توضیح دهیم تا شما نیز این اشتباهات را تکرار نکنید و در هنگام خرید گاوصندوق بیشتر مراقب باشید.

گروه صنعتی کاوه
گروه صنعتی کاوه

اشتباهاتی در هنگام خرید گاوصندوق

در این مقاله می خواهیم برای شما درباره 5 اشتباه و تصور غلط درباره ی گاوصندوق را برای شما توضیح دهیم تا شما نیز این اشتباهات را تکرار نکنید و در هنگام خرید گاوصندوق بیشتر مراقب باشید.

قفل های دیجیتال غریبه !

اولین اشتباهی که می خواهیم درباره ی آن در هنگام خرید گاوصندوق توضیح دهیم توجه نکردن به مارک و تولید کننده قفل آن است. این موضوع بیشتر برای قفل های دیجیتالی صدق می کند. شما باید در هنگام خرید گاوصندوق به نشانی و تولید کننده قفل دقت کنید و مطمئن شوید که برد الکترونیکی این قفل به راحتی هک نمی شود و کاملا دقیق طراحی شده اند. اگر بخواهم یکی از محصولاتی را که در زمینه قفل دیجیتال کالا های خوب و با کیفیتی را تولید کرده معرفی کنم، پیشنهاد ما قفل های دیجیتال سامسونگ است.

گارانتی گاوصندوق 

یکی دیگر از اشتباهاتی که خیلی ها درهنگام خرید گاوصندوق به آن توجه نمی کنند گارانتی و ضمانت محصول است. این موضوع برای گاوصندوق فوق العاده مهم است چون که بعد از خرید یک کالای مهم مثل گاوصندوق اگر ناگهان رمز آن را فراموش کنیم باید چیکار کنیم. در اینجا هست که پشتیبانی محصول به ما کمک می کند پس حتما در هنگام خرید به ضمانت و پشتیبانی آن توجه داشته باشید.

کدام استاندارد خوب است؟

یک اشتباه فوق العاده مهم در هنگام خرید گاوصندوق نشناختن استاندارد های مورد نیاز محصول است. خیلی وقت ها پیش آمده که شخصی استاندارد امنیتی را با استاندارد محیط زیست اشتباه گرفته است. توجه کنید که هر استانداردی مربوط به امنیت محصول نیست.

گاوصندوق هتلی بگوییم بهتر است یا گاوصندوق کوچک؟

در جواب به این سوال باید بگویم هیچ کدام. ما در زمینه گاوصندوق چیزی به این نام نداریم در حقیقت این یک اصطلاح من دراوردی است و خیلی از کاربران هم از آن استفاده می کنند. باید بگوییم نام صندوق هایی که در هتل ها از آن ها استفاده می شود سیف باکس است. درست است که این سیف باکس ها هم ارزان تر است و هم زیبا تر و سبک تر اما امنیت یک گاوصندوق را هیچ وقت نخواهند داشت چون ان ها اصلا برای کاری که یک گاوصندوق انجام می دهد ساخته نشده اند. در واقع سیف باکس ها هیچ امنیت و مقاومتی دربرابر سرقت و یا آتش سوزی ندارند.

گاوصندوق بزرگ یا کوچک؟

یکی دیگر از این اشتباهات تعیین ابعاد و اندازه های محل قرار گیری گاوصندوق است مخصوصا هنگامی که فضای انتخابی برای گاوصندوق محدود است. اما اشتباه اصلی تر زمانی اتفاق می افتد که شما فضایی را برای قفل روی درب گاوصندوق قرار محاسبه نکرده اید که این می تواند خیلی بعد از خرید شما را با مشکل مواجه کند. توصیه من به شما این است که همیشه یک فاصله حدودا 5 سانتی متری برای قفل در نظر بیگرید. یک نکته دیگر هم وجود دارد و آن این است که سعی کنید ابعاد محصول را کاملا مساوی با جایی که می خواهید آن را قرار دهید انتخاب نکنید زیرا ممکن است بعدا در جابه جایی محصول به مشکل بخورید.

خیلی ممنون که تا آخر این مطلب همراه ما بودید امیدواریم که مطلب برایتان مفید باشد و شما این اشتباهات را تکرار نکنید.

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید