تفاوت گاوصندق ضد سرقت با گاوصندوق ضد حریق

02166967214 شماره تماس
تفاوت گاوصندق ضد سرقت با گاوصندوق ضد حریق

سلام به دوستانی که ما رو دنبال می کنند. ما در این مقاله قصد داریم تفاوت دو گاوصندوق ضد سرقت و ضد حریق را برای شما توضیح بدهیم.

گروه صنعتی کاوه
گروه صنعتی کاوه

تفاوت گاوصندق ضد سرقت با گاوصندق ضد حریق

سلام به دوستانی که ما رو دنبال می کنند. ما در این مقاله قصد داریم تفاوت دو گاوصندوق ضد سرقت و ضد حریق را برای شما توضیح بدهیم. چون همانطور که می دانید گاوصندق ها دسته بندی دارند و هر کدام مناسب کاری ساخته شده اند مثلا گاوصندق اداری یا خانگی ضد سرقت یا نسوز و .....

در این مقاله قصد داریم تفاوت دو گاوصندق ضد سرقت و ضد حریق را برای شما عزیزان بیان کنیم پس با ما همراه باشید.

 

گاوصندق های ضد حریق

در این بخش از مقاله قصد داریم ابتدا ویژگی های گاوصندق ضد حریق را برای شما بیان کنیم. همانطور که در بالا گفتیم هر گاوصندق برای کاری ساخته شده است و کاربری مخصوص به خود را دارد بنابراین گاوصندق های ضد حریق همانطور که از اسمشان پیدا است برای مقابله با آتش طراحی شده اند. اگر بخواهیم دقیق و کامل در یک جمله این گاوصندق ها را تعریف کنیم باید بگوییم این نوع گاوصندق ها برای برای مقابله با آتش و حفاظت از مدارک اسناد و دارایی های شما ساخته شده است و در مقابله با این وقایع از دارایی های شما محافظت می کند. اما نکته بسیار مهمی که در اینجا وجود دارد این است که اگر چه این گاوصندق ها در برابر آتش مقاوم هستند اما در برابر سارقین بسیار ضعیف عمل می کنند.

 

گاوصندق های ضد سرقت

خب رسیدیم به این بخش که می خواهیم گاوصندق های ضد سرقت را برای شما توصیف کنیم. اگر بخواهیم مختصر و مفید این گاوصندق ها را تعریف کنیم باید بگوییم که این گاوصندق ها سارقین با تجربه را تسلیم خود خواهد کرد اما در مقابل آتش مقاومت زیادی ندارد. 

 

گاوصندوق ایگل چیست؟

شاید این نوع گاوصندق ها برای شما جالب باشد. چرا چون که این گاوصندق های ایگل ترکیبی از دو گاوصندق بالای هستند یعنی هم ضد سرقت اند و هم ضد حریق. این گاوصندق ها هم دربرابر سارقین و هم در برابر آتش به خوبی مقاومت می کند. لایه خارجی این گاوصندق ها از آهن و لایه داخلی آن ها از نوع خاصی از مواد ساخته شده است تا بتوانند در مقابل هر دو عامل مقاوم باشند. 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید