گاوصندوق ویترینی جواهر به همراه قیمت

02166967214 شماره تماس
گاوصندوق ویترینی جواهر فروشی

گاوصندوق مکانی امن برای نگهداری اموال و اسناد با ارزش می‌باشد.گاوصندوق های ویترینی قابل استفاده در طلافروشی و نقره فروشی ها هستند و در ابعاد دلخواه ساخته می شوند.این گاوصندوق ها باید نسوز و ضد سرقت باشند.

گروه صنعتی کاوه
گروه صنعتی کاوه

گاوصندوق نسوز ویترینی  طلا و جواهرات را با نام های مختلفی از جمله گاوصندوق ویترینی طلا و جواهرات، گاوصندوق طلا و جواهرات نیز می شناسند.
این نوع صندوقها برای طلا فروشی و نقره سازی ها بسیار مناسب هستند و به صورت هم زمان، هم به عنوان ویترین و هم به عنوان محافظ و گاوصندوق مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های گاوصندوق ویترینی

برخی از ویژگی های گاوصندوق ویترینی:
از مهمترین مزایای گاوصندوق ویترینی میتوان به عدم نیاز به چیدن و برچیدن طلا و جواهرات اشاره نمود که با توجه به اضافه شدن این زمان به زمان مفید کاری میتواند هزینه پرداخت شده برای گاوصندوق ویترینی را در مدت کوتاهی جبران نماید. همچنین با حذف صندوق داخل مغازه محیط کاری وسیع تر داشته و به نیروی کار کمتری نیاز پیدا خواهید کرد.

  • افزايش زمان مفيد کار (عدم چيدن و برچيدن طلا 4 نوبت در روز)
  • امنيت بالا
  • کاهش آسيب به جواهرات و قاب ها (جلوگيری از دست خوردن و لکه دار شدن جواهرات)
  • استفاده بهينه از فضای فروشگاه (عدم نياز به صندوق ديگر جهت نگهداری جواهرات ويترين)
  • امکان تعطيل کردن جواهر فروشی (برای مدت کوتاه جهت انجام امور ضروری)
  • نياز به نيروی کار کمتر

   
 طراحی گاوصندوق ویترینی به نحوی است که هنگام باز و بسته شدن درب هیچگونه صدا و لرزشی در آن وجود ندارد و این امر موجب گردیده تا این گاوصندوق ها نه تنها از لحاظ ایمنی بلکه از لحظ عملکرد نیز رضایت مشتریان را به نحو قابل قبولی جلب نماید.

قیمت گاوصندوق ویترینی طلافروشی

از مهمترین مزایای گاوصندوق ویترینی ضد سرقت بودن آن است به این گونه که سیستمی مکانیکی در داخل درب صندوق تعبیه شده است؛ اگر درب بخواهد به روش های غیر متعارف باز شود این سیستم فعال شده و مانع باز شدن درب گاو صندوق می شود. گاو صندوق های ویترینی جواهرفروشی مطابق سفارش و اندازه محل ساخته و به ساختمان نصب و جزئی از آن خواهد شد.

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت گاوصندوق ویترینی طلا و جواهرات می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


انواع گاوصندوق ویترینی

بر اساس طراحی چهار نوع گاوصندوق ویترینی موجود میباشد که عبارت است از :

  1. گاوصندوق ویترینی با مکانیزم بال اسکرو
  2. گاوصندوق ویترینی با مکانیزم هیدرولیک
  3. گاوصندوق ویترینی با مکانیزم سیم بکسل
  4. گاوصندوق ویترینی با مکانیزم جک پیچ

گاوصندوق ویترینی طلا فروشی

گاو صندوق ویترینی ، گاوصندوقی است که جایگزین گاوصندوق زیر میزی و ویترین فروشگاه جواهرات و اشیاء قیمتی می شود.در واقع این وسیله هم گاو صندوق است و هم ویترین فروشگاه شما.
صندوق ویترینی نوعی از گاوصندوق می باشد که جایگزین صندوق های قدیمی دو درب و ایستاده زیرمیزی و ویترین های قدیمی فروشگاه های طلا و جواهرات می باشد.
در حقیقت این مدل از گاو صندوق هم گاو صندوق است و هم به عنوان ویترین مغازه و فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد.از موارد استفاده این صندوق ها علاوه بر ویترین مغازه های طلافروشی در موزه ها و  هم چنین فروشندگان کالا های نفیس می توان نام برد.
امنیت آن بسیار بالا و زیبایی منحصر به فرد که شما را از چیدن و بر چیدن هر روزه اشیا داخل ویترین بی نیاز می کند.مکانیزم آن به این شکل است که شب ها کل ویترین فروشگاه شما در زمانی بسیار کوتاه داخل یک گاوصندوق بسیار امن قرار می گیرد.
صبح ها بدون آن که نیاز باشد وقت خود را صرف چیدن هر روزه جواهرات داخل ویترین کنید ، از تماشای بالا آمدن ویترین جواهرات از داخل گاو صندوق ویترینی که ما برای شما تعبیه کردیم نهایت لذت را ببرید.


 گاوصندوق زیر ویترینی

گاوصندوق‌های زیر ویترینی نوعی از گاوصندوق‌ها هستند که در زیر ویترین قدیمی فروشگاه‌های طلا و جواهر قرار می‌گیرند. باتوجه به استقبال طلافروشان گرامی از گاوصندوق طلا و یا همان گاوصندوق آسانسوری استفاده از گاوصندوق زیر ویترینی رو به کاهش است. چرا که این گاوصندوق ها مشکلات و محدودیت‌هایی را برای صاحبان فروشگاه ایجاد می‌نمود. گاوصندوق آسانسوری این محدودیت‌ها را برطرف نموده است.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید