گاوصندوق کوچک به همراه قیمت و خرید

02166967214 شماره تماس
گاوصندوق کوچک

گاوصندوق کوچک یکی از انواع گاوصندوق می باشد که بیشتر در منزل و برای نگه داری وسایل گران بها مورد استفاده قرار می گیرد. این گاوصندوق ها دارای وزن کمتر و سایز کوچکتر نسبت به سایر گاوصندوق ها می باشند.

گروه صنعتی کاوه
گروه صنعتی کاوه

گاو صندوق کوچک را معمولا برای نگهداری از اسناد و مدارکی اندک استفاده می کنند و برای مصارف خانگی بهترین نوع گاوصندوق شمرده می شود. مهم ترین ویژگی این رده بندی از گاو صندوق، سبک تر بودن آن نسبت به گاو صندوق های متوسط و بزرگ است. در شکل و اندازه نیز می توان به کوچک بودن این سری از گاوصندوق ها پی برد. 


انواع گاوصندوق کوچک

طبیعتا گاو صندوق کوچک ظرفیت اندکی برای گنجاندن دارد. به این ترتیب انواعش منوط به نوع قفل به کار رفته در آنها خواهد بود. انواع قفل ها نیز به سه دسته گاوصندوق اثر انگشتی ، لمسی و کیبوردی تقسیم می شود. البته دسته ای از قفل های کلیدی هم وجود دارند که می توان آنها را نیز جزو انواع گاو صندوق های کوچک قرار داد. این گاو صندوق ها می توانند به عنوان نوعی از گاوصندوق خانگی مورد استفاده قرار بگیرند.


قیمت گاوصندوق های کوچک

طبیعی است که گاوصندوق های کوچک قیمت پایین تری نیز دارند. در واقع یکی از عوامل موثر روی قیمت گاوصندوق همین بحث ابعاد است. در خانواده های مختلف از برند های متفاوت محصولات با ابعاد کوچک عموما وجود دارد که به  لحاظ امکانات و درجه بندی امنیتی در سطح مناسبی قرار دارند.

از آنجا که اندازه و ابعاد و تعداد طبقات گاوصندوق ها ارتباط مستقیم با قیمت آنها دارد، در نتیجه قیمت گاوصندوق کوچک بسیار ارزان تر از انواع بزرگ این وسایل امنیتی می باشند.


تفاوت سیف باکس و گاوصندوق کوچک

قبل از ادامه بحث درباره گاوصندوق های کوچک شاید بد نباشد تفاوت سیف باکس و گاوصندوق های کوچک را بدانید. مشتریانی که به بهانه خرید گاوصندوق های کوچک، در نهایت به اشتباه یک سیف باکس انتخاب می کنند کم نیستند. درحالیکه سیف باکس ها اصلا نمی توانند به جای یک گاوصندوق برای شما کار کنند.   
سیف باکس (safe box) همانطور که از نامش مشخص است یک جعله امن است. سیف باکس ها جعبه های کوچک و رمز داری هستند که دسترسی افراد غیرمجاز را محدود می کنند . عموما این محصولات در هتل ها کاربرد دارند . سیف باکس ها به لحاظ نسوز و ضدسرقت بودن مقاوم نشده اند. بنابراین به هیچ عنوان به جای یک گاوصندوق کاربرد ندارند. 


چرا گاوصندوق کوچک تهیه کنیم؟

اگر میخواهید خودتان در منزل از طلا ،جواهرات و اشیای با ارزش خود نگهداری و محافظت کنید، خرید گاوصندوق کوچک بهترین گزینه برای شما میباشد. اگرچه وزن و ابعاد بزرگ گاوصندوق یکی از ویژگی های مثبت گاوصندوق در تامین امنیت می باشد ولی در برخی مکان ها امکان استفاده از گاوصندوق های بزرگ نیست و این یکی از اصلی ترین دلایل استفاده از گاوصندوق کوچک می باشد.

در اصل خرید گاوصندوق کوچک یک نوع اساسی از گاوصندوق های خانگی یا گاوصندوق های هتلی محسوب میشود. این گاوصندوق ها همخوانی بیشتری با محیط دارند و زیبایی بیشتری به محیط خانه می دهند.همیشه برای ما چیزهای بسیار با ارزشی وجود دارند که اگر آن ها را از دست بدهیم یا از بین بروند ضربه روحی بدی متوجه ما میشود که تا آخر عمر حسرت و چشم انتظار پیدا شدن آن وسیله را داریم.  میتوان با خرید گاوصندوق کوچک و استفاده از آن در خانه و محل کار خود از مدارک و اشیای با ارزشتان نگهداری و حفاظت کنید.
خرید گاوصندوق کوچک با توجه به وزن و ابعاد کوچک آن از طرفی نوعی ویژگی مثبت تلقی می شود و از طرف دیگر کار را برای سارقین و حمل آن آسان تر میکند. گاوصندوق کوچک با ویژگی که ذکر شد به راحتی قابل حمل و جابه جایی اند و بدون زحمت در هر مکانی که دلخواه شماست قرار دهید. به دلیل سیستم امنیتی بالایی که این گاوصندوق ها دارند سارقین به آسانی نمی توانند موفق به ورود و دسترسی به آن داشته باشند و جای نگرانی به خاطر وزن کم آن و احتمال دستبرد زدن وجود ندارد.

 

قیمت گاوصندوق کوچک


ابعاد گاوصندوق کوچک

ابعاد گاوصندوق های کوچک بسیار متنوع بوده و متناسب با تعداد مدارک و اشیای قیمتی و همچنین میزان بودجه مورد نظر می توانید بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. به عنوان مثال، گاو صندوق هایی وجود دارند که دارای ارتفاع 37 سانتی متر و عمق و عرض به ترتیب 37 و 50 سانتی متر می باشند. نمونه دیگری از گاوصندوق های کوچک، گاوصندوق هتلی می باشد که حدود 18 کیلوگرم وزن داشته و ارتفاع آن 30 سانتی متر است.گاوصندوق کوچک در سایزها و وزن متفاوت تولید شده اند.

 

مزایای استفاده از گاو صندوق کوچک

از معایبی که برخی به گاوصندوق های کوچک با وزن کم اختصاص می دهند، قابلیت جا به جایی و سرقت آسان آنها می باشد که این یک تصور کاملا اشتباه است. چون این گروه گاوصندوق ها به زمین با دیوار کاملا ثابت شده و امکان باز شدن آنها بدون باز کردن درب گاوصندوق وجود ندارد. علاوه براین، نوع قفل به کار رفته در این گاوصندوق ها هیچ تفاوتی با گاوصندوق های بزرگ نداشته و تنها مالک قادر به باز کردن آن می باشد. از مزایای گاوصندوق کوچک خانگی می توان به موارد زیر اشاره نمود:


قابلیت استفاده در محیط هایی با محدودیت در فضا

با توجه به کوچک بودن ابعاد این گاوصندوق ها می توان از آنها در منازل و اتاق های کوچک براحتی استفاده نمود. همچنین می توان برای افزایش امنیت بیشتر این گاوصندوق را درون کمد یا داخل دیوار نیز نصب کرد و آنها را به گاوصندوق مخفی تبدیل نمود.


قابلیت جا به جایی آسان گاوصندوق با تغییر منزل

افرادی که مستاجر می باشند و احتمال تغییر منزل برای آنها زیاد است، با خرید گاوصندوق کوچک می توانند با مشکل دشواری جا به جایی گاوصندوق ها غلبه کنند. البته توجه داشته باشید که پس از جا به جایی گاوصندوق مجدد آن را در جای مناسب به زمین ثابت کنید تا احتمال سرقت را در آنها کاهش دهید.


قیمت ارزان گاوصندوق

همان طور که در قسمت قیمت گاوصندوق کوچک اشاره شد این گاوصندوق ها دارای قیمت کمتری نسبت به گاوصندوق های بزرگ هستند.


بهترین نوع گاوصندوق کوچک

در خرید گاوصندوق کوچک لازم است به موارد متعددی توجه شود تا در نهایت بهترین و متناسب ترین نوع گاوصندوق را انتخاب کنید. بهترین نوع گاوصندوق در حالت کلی چند ویژگی مهم دارد که عبارتند از:


مقاومت در برابر ضربه

در صنعت تولید گاوصندوق، انتخاب متریال برای بدنه و دیواره های داخلی اهمیت بسیار زیادی دارد تا در نهایت خروجی آن در برابر هرگونه ضربه مقاوم باشد. استفاده از فولاد با ضخامت بالا برای دیواره های بیرونی و سنگ های بسیار معتبر برای داخل باعث میشود تا به این هدف دست پیدا شود.


مقاومت در برابر آتش سوزی

میزان مقاومتی که گاوصندوق ها در برابر آتش سوزی دارند از دیگر مواردی می باشد که به شما در انتخاب بهترین نوع گاوصندوق کوچک کمک می کند. منظور از مقاومت این وسایل در برابر آتش سوزی، حداکثر دما و حداکثر مدت زمانی می باشد که گاوصندوق در آن دما می تواند مقاومت داشته باشد. تمام گاوصندوق هایی که توسط برندهای شناخته شده تولید میشوند، نسوز بوده و می توانند در آتش سوزی از مدارک و اشیای قیمتی شما محافظت کنند.


قفل قوی و پیشرفته در گاو صندوق کوچک

نوع قفلی که برای گاوصندوق به کار می رود نیز تاثیر زیادی بر انتخاب بهترین نوع این وسایل دارد. در حالت کلی، گاوصندوق هایی که دارای قفل های بیومتریک و دیجیتال می باشند بهترین نمونه بوده و بعد از آن به ترتیب گاوصندوق هایی قرار میگیرند که دارای قفل های ترکیبی، مکانیکی، رمز دار و کلیدی هستند.

 

گاوصندوق کوچک هتلی


گاوصندوق کوچک برای چه کسانی مناسب است و چه مزیت هایی دارد؟

  شاید اولین موضوعی که هنگام تصمیم به خرید گاوصندوق شما را به فکر انتخاب گاوصندوق کوچک می‌اندازد، محدودیت فضایی باشد که در خانه یا محل کار با آن مواجه هستید. گاوصندوق های کوچک تقریبا تمامی ویژگی ها و پارامترهای امنیتی گاوصندوق های بزرگ را دارند و بنابراین ضمن اشغال فضایی کم، خیال شما را از بابت امنیت پول یا جواهراتی که می خواهید در آنها نگهداری کنید راحت می کنند.
  موضوع دیگری که گاوصندوق کوچک را به انتخابی جذاب تبدیل می کند، سادگی حمل و نقل آن‌ها است. این موضوع بویژه برای آنهایی که اجاره نشین هستند یا به تغییر محل زندگی‌شان فکر می‌کنند مزیت قابل توجهی محسوب می شود.
  درست مانند هر محصول دیگری، هنگام خرید گاوصندوق بودجه عاملی بسیار تعیین کننده و مهم است. گاوصندوق های کوچک غالبا اختلاف قیمت قابل توجهی نسبت به دیگر محصولات دارند و تقریبا جزء گاوصندوق های ارزان محسوب می‌شوند. البته قیمت گاوصندوق تحت تاثیر پارامترهای زیادی می تواند تغییر کند که اندازه یکی از آنها است. نا گفته نماند که این اختلاف قیمت نباید باعث نگرانی شما از میزان امنیت گاوصندوق شود. اگر گاوصندوقتان را از یک برند معتبر خریداری می‌کنید، مهم نیست گاوصندوق انتخابی شما کوچک باشد یا بزرگ! محصولات این برندها عموما ویژگی‌های نسوز بودن، ضد دیلم و ضد دریل بودن، و ضد آب بودن را در خود دارند.


چرا باید از گاو صندوق های کوچک خانگی استفاده کنیم؟

خانه محلی است که مدت زمان زیادی در آن به سر می بریم و ظاهر آن بسیار با اهمیت می باشد و تاثیر مستقیمی در روحیه و عملکرد و کیفیت زندگی ما خواهد داشت.
بنابراین امکان دارد بعد از مدتی از ظاهر خانه خود خسته شویم و بخواهیم دکوراسیون آن را تغییر دهیم در این زمان اگر گاوصندوق ارزان که ما انتخاب کرده ایم گاوصندوق بزرگ و غیر قابل تغییر باشد تاثیر بسیار منفی خواهد داشت.اما نباید از ویژگی های گاوصندوق بزرگ و جاداری آن ها غافل شویم.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید