قیمت گاوصندوق دیواری و کاربرد آن

02166967214 شماره تماس
گاوصندوق دیواری

گاوصندوق دیواری به گاوصندوقی اطلاق می شود که حتما می بایست دور گاوصندوق را توسط بتن یا ماده چسبنده دیگری پر کرد و گاوصندوق را در داخل دیوار فیکس کرد.

گروه صنعتی کاوه
گروه صنعتی کاوه

گاوصندوق دیواری به گاوصندوقی اطلاق می شود که حتما می بایست دور گاوصندوق را توسط بتن یا ماده چسبنده دیگری پر کرد و گاوصندوق را در داخل دیوار فیکس کرد. این نوع از گاوصندوق ها فقط برای قرار گرفتن داخل دیوار تعبیه شده اند نه فیکس کردن به کمد چوبی.

از گاوصندوق های دیواری در معماری های جدید زیاد استفاده می شود. عموما یک بخش از محیط که خیلی در دید نیست برای قرار گرفتن این محصولات طراحی می شود. اما سوال اینجاست که با داشتن یک گاوصندوق دیواری آیا نیازی به به خرید یک گاوصندوق معمولی ایستاده هست یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید چند مورد را در نظر بگیرید، در وهله اول باید ببنید چه اقلامی قرار است داخل محصول نگهداری کنید؟ طلا و جواهر، پول، اسناد و مدارک مهم یا یک سری مدارک شخص مانند شناسنامه و کارت ملی . مورد دوم آگاهی از نقاط ضعف و قوت و کاربرد گاوصندوق دیواری و معمولی است.


گاوصندوق دیواری چه قابلیت هایی دارد؟

خرید گاوصندوق دیواری با توجه به افزایش جمعیت ها بسیار رونق پیدا کرده اند. همانگونه که مشخص است گاوصندوق باید بزرگ و سنگین باشد چرا که به راحتی بلند و جابجا نشود و احتمال سرقت آن کاهش پیدا کند. اما با توجه به تغییرات تدریجی شیوه زندگی گاوصندوق ها هم تغییر کرده اند. همانگونه که قابل مشاهده است امروزه با توجه به گسترش جمعیت، متراژ و مساحت خانه ها کاهش پیدا کرده است. و با چنین شرایطی نمی توان در خانه های کوچک از گاوصندوق های بزرگ و ایستاده استفاده کرد و بهتر است از گاوصندوق دیواری که امروزه نیز مورد توجه ویژه قرار گرفته اند استفاده کرد. گاوصندوق دیواری خانگی و اداری با قابلیت نصب داخل دیوار و مخفی کردن آن پشت قاب عکس یا آینه و سیستم رمز کیبوردی و ... می تواند گزینه مناسبی برای استفاده در خانه های امروزی باشد. گاوصندوق دیواری با توجه به اینکه میتوان آن را دور از دید قرار داد و قابلیت جا به جایی آن وجود ندارد امنیت بسیار بیشتری نسبت به دیگر گاوصندوق ها دارد. گاوصندوق دیواری با داشتن لولاهای پنهان علاوه بر حفاظت گاوصندوق از جمله، باعث هم‌سطح شدن آن با سطح دیوار می شوند و به دلیل ظرافت در طراحی و نصب آن جلوه خوبی به دیوار نیز می دهد. از آنجایی گه گاوصندوق دیواری در دل دیوار جای میگیرد به عنوان یک گاوصندوق مخفی محسوب میشود و کسی به راحتی قادر به تشخیص آن نیست.


خصوصیات گاوصندوق کلید دار دیواری

زمانی که قرار است از گاوصندوق استفاده شود بهتر است که این نکته را در نظر داشت که گاوصندوق به چه صورت می‌تواند وجود داشته باشد که بتوان از آن به شکل موثری استفاده کرد. با این حال بهتر است که این نکته را در نظر داشت که گاوصندوق‌ها به شکل‌های مدرنی نیز می‌توانند وجود داشته باشند. در این زمان است که می‌توان به خوبی این نکته را در نظر داشت که استفاده از گاوصندوق‌های مدرن می‌تواند برای بسیاری از افراد مناسب و مفید باشد.


کاربرد گاوصندوق کلید دار دیواری

یکی از گاوصندوق‌هایی که می‌توان از آن نام برد گاوصندوق کلید دار خواهد بود. در این شرایط بهتر است این نکته را در نظر داشت که استفاده از گاوصندوق کلید دار دیواری می‌تواند برای مکان‌هایی که فضای اضافی برای این که بتوان از گاوصندوق استفاده کرد در آن‌ها وجود ندارد، به راحتی می‌توان از گاوصندوق نصب شده بر روی دیوار استفاده کرد.

 

گاوصندوق دیواری


قیمت گاوصندوق دیواری

قیمت گاوصندوق دیواری خیلی بالا نیست و یک گاوصندوق ارزان محسوب می شود. علت ارزان تر بودن آن هم مشخص است. در ساخت این گاوصندوق از بتن استفاده نمی شود. چون قرار است خیلی سنگین نباشد. بنابراین یک گاوصندوق نسوز نیستند. از طرفی با توجه به ابعاد کوچکی که دارند از فولاد و ورق کمتری در ساخت آنها استفاده می شود. به همین دلیل خرید گاو صندوق دیواری، مقرون به صرفه می باشد و همانگونه که گفته شد این گاوصندوق ها جز گاوصندوق ارزان قیمت محسوب می شوند.


نکته در مورد خرید گاوصندوق دیواری

نکته قابل توجه در خرید گاوصندوق دیواری این است که پس از خرید گاو صندوق اقدام به نصب آن نکنید،زیرا نصب گاوصندوق دیواری در وهله اول کار شما نیست و پس از خرید خود نصاب گاوصندوق برای شما عملیات نصب را انجام می دهد. در صورت نیاز به جابجایی صندوق حتما با واحد خدمات شرکتی که گاوصندوق را از آن خریداری کردید، تماس بگیرید. در صورت صلاح دید کارشناسان فروشگاه گاو صندوق کاوه اقدام به نصب مجدد گاوصندوق خود بکنید. 


گاوصندوق های دیواری برای چه کسانی مناسب است؟ 

گاوصندوق دیواری یکی از انواع گاوصندوق در بازار است که مشتریان خاص خودشان را دارند. عموما این سری از انواع گاوصندوق ها به افرادی که قصد دارند طلا و جواهرات و نقدینگی زیادی نگهداری کنند توصیه نمی شود. اما اگر صرفا به دنبال یک فضای امن برای نگهداری مدارک شخصی مانند شناسنامه و کارت ملی و … هستید این سری از محصولات انتخاب مناسبی هستند.
دقت داشته باشید که اگر مستاجر هستید و برای نگهداری طلا و جواهرات، نقدینگی ها و اسناد  و مدارک مهم تان به دنبال یک گاوصندوق هستید، wall safe گزینه مناسبی برای شما نیستند. جابه‌جایی این محصولات، پیدا کردن مجدد یک فضای مناسب و اندازه در محل جدید برای شما دردسر ساز خواهد شد. علاوه بر این برای نگهداری این قبیل اقلام و دارایی ها این محصولات مناسب نیستند. 

 

قابلیت های گاوصندوق دیواری

•  گاوصندوق دیواری سبک است ( این گاوصندوق ها جز دسته گاوصندوق سبک هستند ) و وزن زیادی ندارد .شاید این سئوال برای شما به وجود بیاید که چرا سبک ؟زیرا این گاوصندوق ها قابل نصب دردیوار ،کمد ،و کف زمین را دارند .نصب آن توسط پیچ هایی که در داخل گاو صندوق تعبیه شده است وتوسط خود فرد قابل پیج شدن به دیوار یا بدنه کمد از پنج طرف می باشد که احتمال سرقت را به میزان خیلی خیلی زیاد کاهش می دهد.
• اشغال فضای کم در گاوصندوق دیواری.همان طور که اشاره شد این گاوصندوق ها قابل نصب در کمد ،پشت آینه ، داخل کتابخانه ،وحتی کابینت آشپز خانه هستند.
• یک فاکتور بسیار مهم در خرید گاوصنوق قفل گاوصندوق است.،قفل دیجیتالی در گاوصندوق دیواری مورد استفاده قرار می گیرد.این گاوصندوق ها قابلیت رمز دهی از ۳تا۸ رقم و در برخی از انواع آ ن از ۶ تا ۱۰ رقم و حتی حروف را هم دارند.
• سیستم ایمنی قفل شونده که در صورت ورود رمز اشتباه توسط غیر کاربر به مدت ۵دقیقه رمز نمی پذیرد و زمان را از سارق یا افراد غیر مجاز می گیرد .
• دارای سیستم هشدار دهنده و دزد گیر.
• آلیاژبه کاررفته در درب و بدنه گاوصندوق دیواری که برای شما نیز از اهمیت بالای برخوردار می باشد فولاد به کار رفته در آن است که ضد دریل و سوراخ کردن یا مقاوم در برابراستفاده از دیلم ،ضربه وشکستن است.و به علت استفاده فولاد و ورق کمتر در ساخت آن به جای بتن نسبت به گاو صندوق های سنگین مقون به صرفه تر می باشند.
• ظاهر گاوصندوق دیواری دارای طرحی زیبا ولوکس دررنگهای متفاوت در بازار ارائه می شود.
 گاوصندوق دیواری علاوه بر استفاده در منازل قابل استفاده در محل کار ،هتل ها شرکت ها ،رستورانها ،بانک ها و ادارات نیز می باشند.

 

خرید گاوصندوق دیواری


نکته مهم:برای گاوصندوق دیواری قفل دیجیتال انتخاب کنید.

در خرید این دسته از محصولات همانند هر گاوصندوق دیگری انتخاب نوع قفل اهمیت بسیاری دارد و اولین سد امنیتی در برابر نفوذ به محصول محسوب می شود. با توجه به اینکه گاوصندوق های دیواری باید همسطح با دیوار قرار بگیرند، قفل های مکانیکی کاربرد نخواهند داشت و عموما از قفل های دیجیتال استفاده می شود. در این دسته از محصولات عموما از قفل های کیبوردی مسطح استفاده می شود. 


در خرید گاوصندوق دیواری به چه مواردی باید توجه داشت؟

در تصمیم گیری برای یک گاوصندوق، موارد اساسی و امنیتی تقریبا در همه محصولات ثابت هستند. به عنوان مثال فاکتور نسوز و ضدسرقت بودن در تمام گاوصندوق ها یکسان است. فرقی نمی کند که به دنبال چه گاوصندوقی هستید، محصول انتخابی شما حتما باید دارای تاییدیه های نسوز و ضدسرقت باشد. درباره گاوصندوق دیواری هم دقت کنید که باید قبل از هر چیز یک گاوصندوق نسوز و ضدسرقت داشته باشید.مساله بعدی تعیین ابعادی که گاوصندوق باید در آن قرار گیرد هم بسیار مهم است و باید قبل از خرید گاوصندوق دیواری به آن دقت کنید.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید