گم شدن کلید گاوصندوق

02166967214 شماره تماس
هنگام گم شدن کلید گاوصندوق چه کنیم؟

گم شدن کلید گاوصندوق مشکلی هست که برای بعضی ها به راحتی حل میشود و برای بعضی ها دردسر ساز میشود. این بستگی دارد به کلید یدک شما چون گاوصندوق های کلید دار 2 عدد کلید دارند و یکی از آن ها به عنوان زاپاس استفاده می شود.

گروه صنعتی کاوه
گروه صنعتی کاوه

گم شدن کلید گاوصندوق مشکلی هست که برای بعضی ها به راحتی حل میشود و برای بعضی ها دردسر ساز میشود. این بستگی دارد به کلید یدک شما چون گاوصندوق های کلید دار 2 عدد کلید دارند و یکی از آن ها به عنوان زاپاس استفاده می شود. حالا چرا گفتم بستگی دارد چون بعضی از مشتریان کلید زاپاس را در خود گاوصندوق نگهداری می کنند و به همین دلیل هنگام گم کردن کلید اصلی دیگر باز کردن درب گاوصندوق کار آسانی نخواهد بود. ما در این مقاله سعی داریم تا راه حل هایی را برای این مشکل بیان کنیم. با ما همراه باشید. 

قبل از اینکه به سراغ راه حل ها برویم باید نکته ای را بیان کنم. گاوصندوق هایی در بازار وجود دارند که سیستم قفل آن ها تنها با کلید کار می کند و اگر صاحب این جور گاوصندوق ها کلید را گم کنند آنگاه با مشکل بزرگی مواجه خواهند شد و دارایی آن ها در خطر خواهد بود ولی گاوصندوق هایی هم در بازار موجد هستند که سیستم قفل گاوصندوق در آن ها ترکیبی هست یعنی هم از کلید استفاده می کنند و هم قفل دیگری دارند که در این صورت اگر کلید گم شود نیازی نیست خیلی نگران گاوصندوق خود باشید. 

هنگام گم شدن کلید چه کار کنیم؟

خب در هنگام گم شدن کلید گاوصندوق دو راه حل وجود دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت و توضیحاتی را خواهیم داد.

تعویض قفل

اولین کاری که ما می توانیم بعد از گم شدن کلید انجام بدیم تعویض قفل گاوصندوق است. البته این نکته را بگویم که نیازی نیست تا تمام قفل را تعویض کنید بلکه فقط باید قسمتی که مربوط به کلید می شود را تعویض کنید.  در اینجا یک مسئله مهم وجود دارد و آن این است که برای تعویض قفل نباید از هر قفل ساز و تکنسینی استفاده کرد زیرا ممکن است آن ها هنگام تعویض قفل از محتویات داخل گاوصندوق آگاه شوند و یا کلید یدک داشته باشند پس برای اینکار به هر قفل سازی اعتماد نکنید. پیشنهاد می کنیم که از پشتیبانی همان نمایندگی ای که از آن محصول را خریداری کردید استفاده کنید زیرا تکنسین های آن ها نزد شرکت ضمانت های سنگینی دارند و می توان به آن ها اعتماد کرد. قفل های جدید البته کمی با قفل های قدیمی فرق دارند. قفل های جدید پیشرفته تر و پیچیده تر هستند و اغلب قفل ساز های معمولی درباره ی آن ها چیزی نمی دانند و حتی ممکن است که هنگام تعویض قفل را خراب تر کنند و هزینه بیشتری روی دست شما بگذارند. 

استفاده از کلید یاب

راه حل دیگر استفاده از کلید یاب است. با استفاده از این دستگاه بسیار راحت می توان کلید را پیدا کرد. البته این کلید یاب زمانی کار می کند که کلید شما گم شده باشد و به سرقت نرفته باشد. اما این دستگاه چگونه کار میکند. این دستگاه یک ردیاب صوتی دارد و آن را باید روی کلید گاوصندوق نصب کنید. هنگام گم شدن کلید گاوصندوق با استفاده از کنترل کلید یاب می توانید صدای هشدار ردیابی که روی کلید نصب کردید را فعال کنید اینگونه با دنبال کردن صدا می توانید کلید را پیدا کنید.

جمع بندی

اگر بخواهیم یک جمع بندی از مطالب گفته شده داشته باشیم باید بگوییم اولین نکته این است که کلید یدکی را هیچ گاه داخل گاوصندوق قرار ندهید تا بتوانید هنگام گم شدن کلید اصلی از آن استفاده کنید. همچنین برای تعویض قفل به هر کلید سازی اعتماد نکنید و از تکنسین های همان نمایندگی استفاده کنید.اگر قفل محصول باید تعویض شود دقت کنید که حتما سیستم قفل اصل روی گاوصندوق نصب شود و کلید های آن قابل کپی شدن نباشند.

برای خرید گاوصندوق با کیفیت بالا و قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

 

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید