ویژگی های یک گاوصندوق هوشمند چیست؟

02166967214 شماره تماس
ویژگی های یک گاوصندوق هوشمند چیست؟

امروزه تکنولوژی در حال پیشرفت هست و هر روز می شنویم که وسایل دارن کم کم هوشمند می شوند و امکانان جدیدی به آن ها اضافه می شود. این موضوع برای گاوصندوق ها  هم صدق می کند.

گروه صنعتی کاوه
گروه صنعتی کاوه

امروزه تکنولوژی در حال پیشرفت هست و هر روز می شنویم که وسایل دارن کم کم هوشمند می شوند و امکانان جدیدی به آن ها اضافه می شود. این موضوع برای گاوصندوق ها  هم صدق می کند. امروزه گاوصندوق ها هم دارن پیشرفت می کنند و به محصولات دیجیتالی و الکترونیکی تبدیل می شوند. در این مقاله سعی داریم درباره ی گاوصندوق هوشمند صحبت کنیم. می خواهیم بدانیم که گاوصندوق هوشمند چیست و چه ویژگی هایی دار. با ما همراه باشید.

 

گاوصندوق هوشمند چیست؟

گاوصندوق هوشمند

گاوصندوق های هوشمند گاوصندوق های جدیدی هستند که با برق یا باتری کار می کنند. ویژگی ها وامکانات آن ها بسیار بالا رفته و ضریب امنیت آن ها افزایش پیدا کرده است. این گاوصندوق ها تمام دیجیتال هستند.

در گاوصندوق های هوشمند سرعت عملکرد، امنیت و آپشن های ویژه ای به نسبت سایر محصولات دارند.در گاوصندوق هوشمند دیگر خبری از اهرم های مکانیکی و قفل های دنده ای نیست و همه چیز در عین سادگی با امنیت همراه است. گاوصندوق های هوشمند با استفاده از آپشن های امنیتی ویژه سطح امنیت محصولات ارتقا داده شده و عموما در رتبه بندی های امنیتی رتبه های بالایی دارند.

 

ویژگی های یک گاوصندوق هوشمند

یک گاوصندوق هوشمند ویژگی های زیادی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

 

ویژگی های گاوصندوق هوشمند: سیستم قفل هوشمند 

بیشترین تغییر را در گاوصندوق های هوشمند همین سیستم قفل گاوصندوق داشته است. در نسل قبلی گاوصندوق ها از قفل های مکانیکی و اهرمی استفاده می شد و همچنین نگهداری از کلید نیست دردسر های خودش را داشت اما در نسل گاوصندوق های دیجیتال و هوشمند دیگر خبری از این ها نیست. سیستم قفل گاوصندوق های دیجیتالی معمولا به سه صورت است. اولین مدل آن قفل با رمز عددی است که شما می توانید تنها با وارد کردن رمز خود قفل را باز کنید. مدل بعدی آن سیستم قفل بایومتریک یا همان اسکن است. این اسکن می تواند برای اثر انگشت باشد یا چهره شما و یا مردمک چشم شما که بسیار ضریب امنیت بالایی دارد. و مورد سوم ترکیبی از این دو قفل است که امنیت محصول را فوق العاده افزایش داده است. پس حال متوجه شدید که نسل جدید گاوصندوق تفاوت های چشم گیری داشته است. 

 

ویژگی های گاوصندوق هوشمند: آپشن های امنیتی

در نسل جدید گاوصندوق ها آپشن های امنیتی زیادی برای آن ها درنظر گرفته شده است که می تواند سارقین را غافلگیر کند. از جمله این آپشن ها می توان به سیستم آژیر هشدار و سیستم گلس لاک اشاره کرد. هر کدوم از این سیستم ها فوق العاده پرکاربرد هستند. در سیستم آژیر هشدار به محض باز شدن غیر قانونی قفل آژیر گاوصندوق به صدا در می آید. اما سیستم گلس لاک فرآیند جالب تری دارد. سارق برای دسترسی به محتویات گاوصندوق باید ابتدا از یک قفل شیشه ای ( گلس لاک ) عبور کند اما چاره ای جز شکستن آن ندارد و اگر آن را بشکند زبانه های قفل گاوصندوق تا آخر بیرون می آیند و در حقیقت گاوصندوق پلمپ می شود و در این صورت گاوصندوق دیگر به راحتی باز نمیشود. حتی باز کردن یک گاوصندوق پلمپ شده برای متخصصین آن ساعت ها زمان می برد. 

 

قیمت گاوصندوق های هوشمند

خب هرچه علم پیشرفت می کند قیمت ها هم با آن پیشروی می کند. گاوصندوق های هوشمند امکانات و آپشن های زیادی دارند که در بالا به آن ها اشاره کردیم اما قیمت آن ها نسبت به سایر محصولات موجود در بازار بالاتر است. توصیه می کنم اگر  امنیت برایتان خیلی مهم است و بوده شما محدود نیست این گاوصندوق ها برای شما مناسب خواهند بود.

برای اطلاع از قیمت گاوصندوق هوشمند و باکیفیت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی های ما برخوردار شوید.

 

جمع بندی : بهترین نوع گاوصندوق هوشمند

در مجموع می توانیم بگوییم که نسل جدید گاوصندوق ها بسیار پیشرفت کرده اند اگرچه هنوز ضعف هایی دارند اما باز از گاوصندوق های مکانیکی یک سر و گردن بالاتر قرار دارند ام خب قیمت آن ها هم بالاتر رفته است. خیلی ممنون که تا آخر این مطلب همراه ما بودید امیدوارم که لذت برده باشید. 

مهمترین ویژگی در یک گاوصندوق هوشمند وجود دارد ارتقا سیستم رمزنگاری است .همچنین ضبط تصاویر افرادی است که قصد دارند به محصول دسترسی داشته باشند است هم یکی دیگر از مزایای گاوصندوق هوشمند است.

کنترل از راه دور روی باز و بسته کردن قفل گاوصندوق هوشمند است. این امکانات جزء ویژگی های مبتنی بر ماهواره است که به شما اجازه می دهد از راه دور بتوانید روی باز و بسته کردن قفل محصول بدون اینکه رمز آن را به کسی بگویید کنترل داشته باشید.

شما عزیزان میتوانید برای خرید بهترین نوع گاوصندوق هوشمند با فروشگاه گاوصندوق کاوه تماس بگیرید.

 

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید