بهترین برند و مارک گاوصندوق کدام است؟

02166967214 شماره تماس
بهترین برند گاوصندوق کدام است؟

در کل در ایران دو نوع گاوصندق خارجی و داخلی موجود می باشد. مارک های گاوصندق های داخلی مانند کاوه، تهران کاوه، کاویران، رخ، خرم، گنجبان و سوپر آلیاژی سی رن می باشد. و نمونه های خارجی که در ایران موجود می باشد مانند ایگل ایکو و لوسل می باشند. 

گروه صنعتی کاوه
گروه صنعتی کاوه

بهترین برند گاوصندق

در کل در ایران دو نوع گاوصندق خارجی و داخلی موجود می باشد. مارک های گاوصندق های داخلی مانند کاوه، تهران کاوه، کاویران، رخ، خرم، گنجبان و سوپر آلیاژی سی رن می باشد. و نمونه های خارجی که در ایران موجود می باشد مانند ایگل ایکو و لوسل می باشند.  

اینکه بخواهیم انتخاب کنیم کدام گاوصندق بهترین است کار سختی است زیرا گاوصندق های ایرانی و خارجی از خیلی نظر ها مثل متریال رمز کاربری و ... باهم دیگه تفاوت دارند. 

نکته دیگری که وجود دارد این است که رمز گاوصندق های ایرانی مکانیکی و کلید دار است. 

لازم به ذکر است که برای انتخاب بهترین مارک گاوصندوق حتما به مشخصات فنی هر محصول توجه کنید. به دلیل آنکه ممکن است چندین مدل گاوصندوق از چند برند متفاوت از نظر ظاهری شبیه به هم باشند ، اما مشخصات فنی و استاندارد هایی که موفق به کسب آنها شده اند با یکدیگر تفاوت زیادی داشته باشد.

برای مثال گاوصندوق خانگی هم مانند گاوصندوق اداری و تجاری دارای تنوع زیادی هستند.بعضی از گاوصندوق های دیجیتالی خانگی دارای وزن نسبتا سبکی در حدود 12 الی 20 کیلوگرم هستند.

 

بهترین گاوصندوق ایرانی

بهترین گاوصندوق ایرانی گاوصندوقی است که دارای ویژگی هایی مانند ضد سرقت بودن ، نسوز بودن ، قابلیت هوشمند بودن در صورت نیاز باشد و همچنین این گاوصندوق باید در ابعاد مناسب با وزن و قیمت ایده ال در اختیار مشتری قرار بگیرد.

بهترین نوع گاوصندوق های ایرانی که امروزه در بازار وجود دارد گاوصندوق هایی مانند گاوصندوق کاوه ، گاوصندوق گنجینه ، گاوصندوق ایران کاوه ، صندوق های نسوز گنج بان ، همچنین گاوصندوق های آسانسوری و مخصوص نگهداری طلا و جواهرات ، گاوصندوق های مخصوص نگهداری اسلحه و غیره گاوصندوق هایی هستند که امروزه با نام صندوق های ایرانی و تولید داخل در بازار عرضه می شوند.

و ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای خرید بهترین گاوصندوق ایرانی به فروشگاه گاوصندوق کاوه که معتبرترین فروشگاه گاوصندوق در تهران است مراجعه نمایید و محصول مورد نظر خود را با گارانتی معتبر و قیمت مناسب خریداری نمایید.

توجه داشته باشید که با خرید بهترین گاوصندوق ایرانی شما علاوه بر خرید یک گاوصندوق امن ، گاوصندوق ایرانی خرید کرده اید.شما می توانید با خرید گاوصندوق های ایرانی به سازندگان کشور خودمان این فرصت را بدید که جای پیشرفت داشته باشند.

 

ویژ گی های بهترین گاوصندوق ایرانی

در تولیدات گاوصندوق ایرانی مثل هر کالای دیگری یک سری ویژگی های ایده آل وجود دارد که همه تولیدکنندگان گاوصندوق ادعا می‌کنند به آن پایبندند. از جمله مهمترین ویژ گی های بهترین گاوصندوق ایرانی، بتنی بودن گاوصندوق، نسوز بودن گاوصندوق است.

بهترین برند گاوصندوق

 

بهترین برند گاوصندوق خارجی

بهترین گاوصندوق خارجی ، گاوصندوق های خارجی هم امروزه در بازار ایران جایگاه ویژه ای دارند ، البته هر کدام از گاوصندوق های ایرانی و خارجی ویژگی های خاص خود را دارند و نمی توان گفت که کدام مدل بهتر است

و با توجه به نیاز مشتری این گاوصندوق ها می توانند مورد استفاده قرار گیرند، گاوصندوق های خارجی که امروزه در بازار عرضه می شوند مدل هایی مثل گاوصندوق نیکا ، گاوصندوق بامیل ، گاوصندوق آیکو و غیره.

گاوصندوق های خارجی به دلیل اینکه از مواد اولیه مرغوب و استانداردی استفاده می کنند از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

اما توجه داشته باشید که گاوصندوق هایی که از خارج وارد می شوند ممکن است دارای مشکلاتی باشند ، یکی از این مشکلات تقلبی بودن آن ها است که شما می توانید در مقاله گاوصندوق تقلبی مطالعه بیشتری داشته باشید.

شما عزیزان برای خرید بهترین برند گاوصندوق میتوانید با فروشگاه گاوصندوق کاوه تماس بگیرید.

 

میزان امنیت گاوصندوق ها

گاوصندق ها از لحاظ امنیتی با هم تفاوت دارند. ایمنی گاوصندق ها به چند عامل بستگی دارد. عواملی مثل نسوز بودن یا نحوه رمز گذاری. همه گاوصندق ها بدون شک دارای رمز و قفل مخصوص خود هستند. اما جنس و نوع قفل آن ها با یک دیگر تفاوت دارد. و این قضیه کیفیت گاوصندق ها رو از هم جدا می کند. 

یکی دیگر از ویژگی هایی که روی بعضی گاوصندق ها تعبیه شده است مقاومت دربرابر آتش یا همان نسوز بودن است. این سیستم نشان می دهد که یک گاوصندق در یک دما و زمان مشخص چقدر می تواند دوام بیاورد. گاوصندق های نسوز دارای استاندارد ul  آمریکا هستند. باید در هنگام تهیه گاوصندق به این نکات توجه کرد. 

در برند های خارجی رمز های دیجیتالی وجود دارد و یا از اثر انگشت استفاده می شود. 

در بدنه گاوصندق های ایرانی 4 تا 6 لایه وجود دارد. بدنه گاوصندق های سوپر آلیاژی 6 لایه هستند. این لایه ها از متریال هایی مانند بتون ورق و چند متریال مقاوم دیگر استفاده شده است. بدنه گاوصندق های خارجی از متریال فلز فولاد ضخیم ساخته می شوند و وزن بعضی از آن ها کم است که با استفاده از رول بولت صحیح به زمین به چیزی حدود یک تن می رسد.

گاوصندق های ایرانی سوپر آلیاژی را می توان بنا به درخواست سفارش دهنده با ورقه های هاردوکس ولدوکس کراسابرا برای داخل آن ها استفاده کرد که وزن گاوصندق را چیزی حدود 4 برابر افزایش می دهد. 

هر محصولی ایرانی یا خارجی خصوصیات خاص خود را دارد که با توضیحاتی که داده شد و با نیاز های شما باید گفت که کدام برند بهترین است.

 

بهترین مارک گاوصندوق

 

عوامل ایمنی گاوصندوق ها

گاوصندوق ها از نظر ایمنی نیز با یکدیگر تفاوت دارند ، به طوری که هر محصول را از محصول دیگر متمایز میکند.ایمنی گاوصنوق ها به عواملی بستگی دارد.

عواملی مانند :

نحوه رمز گذاری و نسوز بودن آنها

همه گاوصندوق ها بدون شک دارای قفل و رمز مخصوص هستند.

اما جنس و نوع قفلی که بر روی آنها تعبیه شده است ، بایکدیگر تفاوت دارد.

و این موضوع کیفیت گاوصندوق ها را از هم جدا کرده است.

سیستم قاومت در برابر آتش سوزی نیز یکی دیگر از سیسم های است که بر روی برخی از گاوصندوق ها تعبیه شده است.

این سیستم کمک میکند تا گاوصندوق شما در برابر آتش تا درجه و ساعت مشخص دوام بیاورد.

گاوصندوق های نسوز دارای استاندارد UL آمریکا هستند.

پس هنگام تهیه گاوصندوق باید به همچین نکاتی نیز توجه کنید.

 

چگونه بهترین گاوصندوق ایرانی را تشخیص دهیم.

جنس بهترین گاوصندوق های ایرانی برای اینکه نسوز و با مقاومت بالا باشند، بتن و فولاد است. حالا اگر شما وارد بازار فروش بهترین گاوصندوق ایرانی شوید و دو گاو صندوق با اندازه مساوی از دو برند مختلف را انتخاب کنید متوجه خواهید شد وزن این دو گاوصندوق مساوی نخواهد بود و دلیل این امر به کار بردن افزودنی‌ های دیگر داخل بتن یا مواد دیگر به جای بتن است.

اگر به مرکز فروش بهترین گاوصندوق های ایرانی رفته و در کنار فروشدگان مختلف بنشینید و به گاوصندوق های آنها دقت کنید، در مواردی خواهید دید که فلز رویه گاوصندوق کنده شده و آن را چسب کاری کرده‌اند. اگر هم چسب را برداربد خواهید دید مابین دو جداره سفید است و شما خوب می دانید که بتن سفید نیست. پس این ماده سفید رنگ که بجای بتن در ساخت گاوصندق به کار رفته چیست؟
جواب این سوال گچ است.

در برندهای خارجی از رمزهای دیجیتالی و یا اثر انگشتی نیز استفاده می شود .بدنه صندوق  ایرانی ۴ لایه و ۶ لایه است ،گاو صندوق های سوپر آلیاژی دارای ۶ لایه هستند . این متریال ها شامل بتون ، ورق و چند متریال مقاوم دیگر می باشد.

گاو صندوق های خارجی از متریال فلز فولاد ضخیم ساخته می شوند وزن بعضی از سری های آن کم است که با استفاده از رول بولت صحیح به زمین به ۱ تن می رسد.

 ممنون که تا آخر این مطلب همراه ما بودید امیدواریم که لذت برده باشید.

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید